10. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışta

featured
10-bogazici-film-festivali-biletleri-satista.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yıl 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak olan 10. Boğaziçi Film Festivalinin biletleri 17 Ekimde Mobilet üzerinden satışa sunuldu.

 

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 10uncusu düzenlenecek Boğaziçi Film Festival, 21-28 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak. Türkiye ve dünya sinemasından seçkin örneklerin gösterimleri, ustalık sınıfları ve söyleşileriyle seyircilerini ağırlayacak olan 10. Boğaziçi Film Festivalinin biletleri 17 Ekimtarihinde satışa çıktı.

 

Festival Mekanları

Festivalin film gösterimleri fiziki olarak Atlas 1948 Sineması, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Yeşilçam Sineması ve Kadıköy Sinemasında gerçekleşecek. 

 

 

Biletler için Mobilet

Festival biletleri 30 TL, belgesel ve kısa film gösterimleri ise 20 TL olmak üzere mobilet üzerinden satışa sunulacak. Ayrıca biletler, festival süresince Atlas 1948 Sineması ve Kadıköy Sineması gişelerinden de alınabilecek. 

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteği, TRTnin Kurumsal İş Ortaklığı, Anadolu Ajansı’nın Global İletişim Ortaklığı ile gerçekleşecek 10. Boğaziçi Film Festivali” ile ilgili tüm gelişmelere ve festivale dair güncel haberlere bogazicifilmfestivali ve festivalin resmî sosyal medya hesapları üzerinden erişilebilir.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

10. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışta

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir