Aktif Bank Sibos’ta yerini aldı

featured
aktif-bank-sibosta-yerini-aldi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası Aktif Bank, finans ve teknoloji alanında dünyanın en büyük etkinliklerinden Sibos’taki yerini aldı.

 

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın ev sahipliği yaptığı, “Değişen dünyada gelişen finans” temasıyla gerçekleştirilen Sibos’ta yerini alan Aktif Bank, binlerce profesyonel ve sektör lideriyle iş birliğini geliştirme fırsatı yakaladı.

 

Uluslararası bankacılık alanında sadece Türk ihracatçılarına değil tüm dünyaya sundukları dış ticaret hizmetleriyle sektörde önemli bir oyuncu olduklarını belirten Aktif Bank Uluslararası Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Suat Utku, “Finans ve teknoloji dünyasının kalbinin attığı en önemli etkinliklerden olan Sibos’ta yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Aktif Bank olarak zor coğrafyalar başta olmak üzere tam 150 ülkede, binin üzerinde bankaya muhabir bankacılık hizmeti sunuyor ve ihracatçılarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Sibos gibi önemli bir etkinlikte yer alırken, bu kulvarda Türkiye’yi temsil etmenin gururunu da yaşıyoruz. Standımızda bir araya geldiğimiz yüzlerce banka ve finansal kuruluş ile ilişkilerimizi geliştirme ve yeni fırsatlar yaratma şansı yakaladık” ifadesini kullandı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aktif Bank Sibos’ta yerini aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir