Asfalt ekipleri bu kez Maliyeciler’de

featured
asfalt-ekipleri-bu-kez-maliyecilerde.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Selvitopu çalışmaları denetledi, vatandaşlarla sohbet etti.

 

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı noktalarındaki asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Verimli bir yaz sezonu geçiren ve yaklaşık 14 bin ton asfaltı son teknoloji araçlarla Karabağlar yollarına seren ekipler, son olarak Maliyeciler Mahallesi'ndeydi. Asfaltlamanın yanı sıra kaldırım çalışmaları gerçekleştiren ekipleri, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da yalnız bırakmadı. Her zaman olduğu gibi çalışmaları denetleyen ve ekipleri eksikliklerin giderilmesi için yönlendiren Başkan Selvitopu'na, Mahalle Muhtarı Sadet Kaya da eşlik etti.

 

Ekiplere kolaylıklar dileyen, bölgedeki vatandaşlarla sohbet eden Başkan Selvitopu, “Ekim ayı ortasına geldik ancak ekiplerimiz aynı hızla çalışmaya devam ediyorlar. Sezon öncesi gerekli hazırlıkları yapmamızın yaraıını sahada çok net bir şekilde gördük. Mümkün olduğunca çok sokağa girmeye ve kaliteli bir şekilde serim yapmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarda Karabağlar'a kazandırdığımız asfalt kazıma, serme araçlarının yanı sıra son model kamyonları da kullanıyoruz” dedi.

 

Asfaltın ana malzemesi olan bütümü fiyatlar aşağı indikçe stoklamaya gayret ettiklerini belirten Başkan Selvitopu, “Bu anlayışla çalışacak ve gelecek yaz sezonunda da asfaltlamaya ağırlık vereceğiz” dedi.

 

Vatandaşlar da Başkan Selvitopu'na ve Karabağlar Belediyesi ekiplerine çalışmalar nedeniyle teşekkür ettiler.

 

Başkan Selvitopu ayrıca, Maliyeciler Mahalle Muhtarlığı'nı da ziyaret ederek Muhtar Sadet Kaya ve mahallede ikamet eden Türk Kızılayı Karabağlar Şube Başkanı Fahrettin Yörek'le sohbet etme olanağı buldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Asfalt ekipleri bu kez Maliyeciler’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir