Aydın Ayhan Güney ve Atilla Kuduoğlu D Smart’a konuk olarak Salomon Ultra Trail’i anlattı

featured
aydin-ayhan-guney-ve-atilla-kuduoglu-d-smarta-konuk-olarak-salomon-ultra-traili-anlatti.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

D Smart’ta yayınlanan Haftanın Konuğu programına bu hafta Argeus Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Ayhan Güney ve Salomon Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Atilla Kuduoğlu konuk oldu.

 

Güney ve Kuduoğlu bu sene 8’incisi düzenlenecek Ultra Trail Maratonu’nu anlattı.

Aydın Ayhan Güney, “Bizim hedefimiz birlikte büyümekti. Hem organizasyonu hem de bize sponsor olan markaları büyütmek istiyoruz. Yarış 3 parkurdan oluşuyor. Kapadokya’nın en güzel yerlerini katmak istedik. Çünkü bu bir görsel şölen. Kapadokya altyapı olarak da organizasyonun büyümesi için çok uygun. Kapadokya’nın bilinmeyen yerlerini tanıtmaya çalışıyoruz. Parkurları bozmamak için takım halinde katılım sağladık. Bu da katılımı artırdı. Bu yıl yaklaşık 60-70 yerli ve yabancı basın mensubu organizasyonu takip edecek. Bu da organizasyonun gelişimine büyük katkı sağlıyor. Yarışı yaklaşık 14 saat canlı olarak, İngilizce ve Türkçe anlatımlı yayınlayacağız.”

 

Atilla Kuduoğlu, “Salomon markasını sıfırdan aldık ve Türkiye’de önemli bir yere getirdik. Pandemi gibi zor süreçler olmasına rağmen yaptığımız organizasyonlar sayesinde markayı iyi bir yere getirdik. Bunda tabiki Ultra Trail’in katkısı çok büyük. İnsanlara inanılmaz bir yarış armağan ettik, doğaya katılmalarını sağladık. Bu yarış bizim için de bir bayram gibi. İnsanlar sadece yarış olarak değil, spor yapmak doğayı görmek için de organizasyona katılıyor. Tek başına bir sponsor ile bu organizasyonları geliştirmek mümkün değil. Yan sponsorlar da gerekli.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Aydın Ayhan Güney ve Atilla Kuduoğlu D Smart’a konuk olarak Salomon Ultra Trail’i anlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir