Beta Tea Dijital Reklam Stratejileri ile E-Ticaret Hacmini Yüzde 97 Büyüttü

featured
beta-tea-dijital-reklam-stratejileri-ile-e-ticaret-hacmini-yuzde-97-buyuttu.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Züccaciyeden mobilyaya giyimden kozmetiğe kadar birçok sektörden markaya dijital reklam hizmeti veren MooF Dijital Reklam Ajansı, Beta Tea ile gerçekleştirdiği ile reklam stratejileri ile 2022 yılında markanın e-ticaret hacmini yüzde 97 büyüttü. Google, programatik, pazarlama teknolojileri, Facebook ve Meta katalog reklamları ile satış rakamlarını artıran Beta Tea, web sitesinin trafiğini ise yüzde 173 artırdı.

 

Geliştirdiği dijital reklam stratejileri ile Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veren MooF Dijital Reklam Ajansı, Beta Tea ile 2022 yılı için planladığı hedeflere ulaştı. 

 

Beta Tea markasının dijital reklam stratejileri konusunda bilgi aktaran MooF Dijital Reklam Ajansı Kurucusu Yasin Kaplan, “Markaya 9 yıldır dijital reklam hizmeti veriyoruz. Başlangıçta Dijital Pazarlama Okulu eğitimleriyle dijital pazarlama ekibini güçlendirdik. Daha sonra yıllık planlama yaparak Google, programatik, pazarlama teknolojileri, Facebook ve Meta katalog reklamları ile satış rakamlarını artırdık. Yaptığımız tüm stratejiler doğrultusunda site trafiği yüzde 173 arttı. Siteye gelen ziyaretçinin alışveriş yapma oranı 2 katına çıktı. Hem site içi optimizasyonlar, 360 derece dijital pazarlama stratejisi ve reklam kurgularıyla daha geniş bir kitlenin web sitesine ziyaretçi olarak gelmesini sağlayıp dönüşüm oranı artırıldı” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Beta Tea Dijital Reklam Stratejileri ile E-Ticaret Hacmini Yüzde 97 Büyüttü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir