‘Cenk Yüksel Sesim Resim Sergisi’ Antalya Migros AVM’de TEGV çocukları önce sergiyi gezdi, sonra gönüllerince eğlendi

featured
cenk-yuksel-sesim-resim-sergisi-antalya-migros-avmde-tegv-cocuklari-once-sergiyi-gezdi-sonra-gonullerince-eglendi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alışveriş merkezi sektörünün lider firmalarından olan ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) çocuklarını ve gönüllülerini konuk etti. Önce eğitimde fırsat eşitliği kapsamında ECE Türkiye ana sponsorluğunda TEGV yararına hayata geçirilen ‘Cenk Yüksel Sesim Resim Sergisi’ni gezen Gülveren İlköğretim Okulu ve TEGV Antalya Etkinlik Noktası öğrencileri, sonrasında ise kendileri için hazırlanan sihirbaz ve palyaço gösterilerine katıldı. Antalya Migros AVM ev sahipliğinde DB Positive tarafından organize edilen etkinlikte, çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. 

 

ECE Türkiye, 20 yılı aşkın tecrübesiyle alışveriş merkezi sektörünün öncü firmaları arasında yer alıyor. Profesyonel yaklaşımı ve uzmanlığıyla hizmet veren ECE Türkiye’nin yönetim portföyünde yer alan Antalya Migros Alışveriş Merkezi

 

 , Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına hayata geçirilen Cenk Yüksel Sesim Resim sosyal sorumluluk projesi kapsamında, TEGV Antalya Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı’nda nitelikli eğitim desteği alan çocukları ve gönüllüleri ağırladı. 12 Ekim Çarşamba günü gerçekleşen ve organizasyonu DB Positive tarafından yapılan etkinliğe, ECE Türkiye ve Antalya Migros AVM yöneticileri, TEGV Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı öğrencileri ve yetkilileri katıldı. 

 

Eğitimde fırsat eşitliğine destek vermek amacıyla, ECE Türkiye sponsorluğunda TEGV yararına hayata geçirilen ve firmanın yönetim portföyünde yer alan AVM’lerde sergilenen ‘Cenk Yüksel – Sesim Resim Sergisi’nin şimdiki durağı, Antalya Migros AVM oldu. Antalya’nın ilk alışveriş merkezi Antalya Migros AVM, 12 Ekim’de 60 TEGV çocuğunu konuk etti. TEGV’de nitelikli eğitim desteği almış çocukların ve gönüllülerin hikâyelerinin sanatçı Cenk Yüksel tarafından resme dökülmesiyle oluşturulan ‘Cenk Yüksel Sesim Resim Sergisi’nde, çocuklar, resimlerin altında yer alan kare kodlar aracılığıyla resimlerin hikâyelerini ünlü isimlerin sesinden dinleme imkânı buldular. Sergide yer alan eserlerin satışından elde edilecek gelirin TEGV’e bağışlanarak çok daha fazla çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasına destek olunması hedefleniyor.

 

ÇOCUKLAR SANAT VE EĞLENCE DOLU BİR GÜN GEÇİRDİ

Sergi ziyaretinin ardından TEGV çocukları, Antalya Migros AVM tarafından hazırlanan birbirinden eğlenceli sihirbaz ve palyaço gösterilerine katıldı. AVM bahçesinde yer alan etkinlik alanında geçekleşen sihirbaz gösterisinde izledikleri karşısında oldukça etkilenen çocuklar, palyaço gösterisinde ise eğlenceli anlar yaşadı. 

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘Cenk Yüksel Sesim Resim Sergisi’ Antalya Migros AVM’de TEGV çocukları önce sergiyi gezdi, sonra gönüllerince eğlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir