Dram Serilerinin En İyi Örnekleri Kasım Ayında BBC First ile Evlerinize Konuk Oluyor

featured
dram-serilerinin-en-iyi-ornekleri-kasim-ayinda-bbc-first-ile-evlerinize-konuk-oluyor.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BBC’nin sevilen drama serileri Kasım ayında izleyicileriyle tekrar buluşacak. Jane Austen’ın yarım kalan romanı ‘Sandition’, büyüleyici karakterleriyle ikinci sezonuyla Kasım ayında BBC First ekranlarında olacak. Nicola Walker ve Stephen Mangan’ın başrollerini paylaştığı ‘Ayrılış’, üçüncü ve son sezonuyla BBC First’te seyircisine son kez kavuşacak.

 

Renkli karakterleri ile sevilen dizi ‘Sandition’ yeniden başlıyor

BBC’nin sevilen dönem dizisi ‘Sandition’, ilk sezon finaliyle yürekleri burktuktan 9 ay sonra ikinci sezonuyla BBC ekranlarına dönüyor. Aşk ve macera dolu yeni sezonunda, dizinin baş kahramanı Charlotte, kısa sürede iki yeni talibin ilgisini çekerken, Georgina Lambe ise aşk için haylazlık yapmakta kararlıdır. Sanditon'ı yeniden inşa ederek canlandırmak isteyen Tom Parker’ın kararlılığı ve sorunlu Denham'ların bölge halkını huzursuz etme çabası bu sezon da seyirciye renkli anlar yaşatacak. Sandition, 6 bölümlük ikinci sezonuyla 7 Kasım Pazartesi 21.00’da BBC First ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. 

 

Çok sevilen ‘Ayrılış’ üçüncü ve son sezonuyla ekranlara dönüyor!

Birbirinden farklı karakterlere sahip, boşanma davalarına bakan üç avukat kız kardeşin hikayesini anlatan ‘Ayrılış’ başlıyor. Yeni sezona heyecanla başlayacak olan dizide boşanma süreci ilerlerken Hannah’ın evliliğini sonlandırmanın bedeline katlanıp katlanamayacağı işleniyor. Dizide herkes için durumun şartlarını değiştirebilecek şaşırtıcı gerçekler ortaya çıkarken aynı zamanda yepyeni kapılar da açılıyor. Ayrılış, üçüncü sezonuyla 15 Kasım Salı 21.00’da BBC First ekranlarında sevenlerini ekran başına kilitleyecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Dram Serilerinin En İyi Örnekleri Kasım Ayında BBC First ile Evlerinize Konuk Oluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir