İş İnsanı Mert Arı’ya Yeni Projesi İçin Büyük Yatırım!

featured
is-insani-mert-ariya-yeni-projesi-icin-buyuk-yatirim.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Döneminin en başarılı işlerine imza atan Mert Arı, inovatif projelerine bir yenisini daha ekledi. Genç yaşta girişimciliğe adım atmasıyla birlikte, öncülük ettiği projeleri başarıyla yürüterek reklamcılık sektörüne interdisipliner bakış açısını kazandırmaya devam ediyor. Yönettiği tüm projelerde her zaman inovasyonu benimseyen Arı, hazırlanma sürecinde olan büyük projesi için hummalı çalışmalara devam ediyor. 

 

 

Sağlık Projesi Yakında Hayata Geçirilecek! 

 

Sahip olduğu yenilikçi bakış açısıyla sağlık sektörüne giriş yapan Arı, çalışmalarını yürüttüğü yeni projesiyle hem sağlık çalışanlarına hem de hizmet kapsamına giren kitleye, “çalışana fayda, topluma hizmet” anlayışıyla ilerlenen bir süreci sunmaya hazırlanıyor. Arı, detayları yakında açıklanacak proje için tam olarak 2 milyon dolar yatırım aldı! 

 

Sağlık projesi çalışmalarını ekipleriyle oldukça titiz bir şekilde yürüttüğünü belirten Arı, sektöre yeni bir soluk getireceğini belirtirken, proje tamamlandıktan sonra sektörde var olan yetersizliklerin de yüksek oranda ortadan kalkacağını aktardı. Bu bağlamda hem teknik çalışmaların hem de saha çalışmalarının oldukça kapsamlı olması, ortaya çıkacak projenin sağlık sektörü üzerine olumlu etkilerini gözler önüne seriyor. 

 

Arı, geçtiğimiz günlerde proje süreci hakkında küçük çaplı genel detayları sosyal medya hesaplarından takipçilerine duyurdu. Projenin detayları merakla bekleniyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İş İnsanı Mert Arı’ya Yeni Projesi İçin Büyük Yatırım!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir