Menderes Belediyesi park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor

featured
menderes-belediyesi-park-ve-yesil-alan-calismalarina-devam-ediyor.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor.

 

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “İlçemizin çehresini değiştirerek vatandaşlarımıza daha yeşil bir Menderes sunmak adına çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Yeni parklar kazandırılırken mevcut parklar yenileniyor

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan V. Özkan, “İlçemize yeni parklar kazandırırken mevcut parklarımızı da yenileyerek vatandaşlarımızın daha keyifli vakit geçirecekleri alanlar oluşturuyoruz” diye konuştu.

 

Son yapılan çalışmalarda Kemalpaşa Mahallesi’ne yeni parkın kazandırıldığını aktaran Özkan, şunları kaydetti:

 

“Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekip arkadaşlarımın yaptığı çalışmalar doğrultusunda Kemalpaşa Mahallemize yeni parklarımızı kazandırdık. Vatandaşlarımızın hizmetine açtığımız parklarda, oyun gruplarından, spor alanlarına; yürüyüş alanından, banklara birbirinden farklı alanlar yer alıyor. Böylece, parklarımızda yetişkinlerimiz spor ve yürüyüşle vakit geçirirken, çocuklarımız da oyun gruplarında keyifli zaman geçirecekler.”

 

İlçe genelinde çalışmaların devam ettiğini de belirten Özkan, sözlerini şöyle noktaladı:

“Ekiplerimizin yaptığı çalışmalarla, Çamönü, Özdere Cumhuriyet, Özdere Orta Mahalle ve Gölova mahallelerimizdeki mevcut parklarımızın yenileme çalışmalarını tamamladık. Kasımpaşa Mahallemize yaptığımız yeşil alanı da vatandaşlarımızın hizmetine açarken, çevre yolunda yaptığımız peyzaj düzenlemesiyle ilçemizin çehresini değiştirecek çalışmamızı tamamladık. Yaptığımız çalışmalarımız Menderes’imize hayırlı, uğurlu olsun. 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Menderes Belediyesi park ve yeşil alan çalışmalarına devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir