Şişecam Türk Kompozit Fuarı’nda Cam Elyaf ürünlerini Sergiledi

featured
sisecam-turk-kompozit-fuarinda-cam-elyaf-urunlerini-sergiledi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin ilk ve en büyük kapasiteli cam elyaf üreticisi olan Şişecam, 06-08 Ekim 2022 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türk Kompozit Fuarı 2022’deki yerini aldı. Türk kompozit sektörünün yüksek nitelikli ürün ihtiyacına cevap vermeye ve en üstün kalitede ürünler sunmaya devam eden Şişecam, kompozit alanında öne çıkan ürünleriyle fuarda ilgi odağı oldu. 

 

Yatırım stratejisini sürdürülebilir değer yaratan büyüme üzerine odaklayan Şişecam, 06-08 Ekim 2022 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen Türk Kompozit Fuarı’na katıldı. Kimyasallar, laboratuvar ve teknoloji alanında faaliyet gösteren sektör profesyonellerini bir araya getiren fuarda Şişecam, Türk kompozit sektörünün yüksek nitelikli ürün ihtiyacına yönelik öne çıkan ürünleriyle ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

 

Cam elyaf alanındaki 45 yıllık tecrübesiyle sektöre girdi sağlayan ve çözüm ortaklığı sunan Şişecam, rüzgâr enerjisi, elektronik, otomotiv, inşaat, boru ve altyapı, denizcilik, savunma sanayi ve mühendislik plastiklerine yönelik keçe, çok uçlu fitil, tek uçlu fitil ve kırpma tipi cam elyafı ürün gamı ilgili girdi sağladığı tüm sektörler için fuarda ziyaretçilere bilgi verdi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Şişecam Türk Kompozit Fuarı’nda Cam Elyaf ürünlerini Sergiledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir