Six Senses Kaplankaya Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonuna Yasemen Erdemir atandı

featured
six-senses-kaplankaya-surdurulebilirlik-direktorlugu-pozisyonuna-yasemen-erdemir-atandi.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yasemen Erdemir, Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Direktörlüğüne Atandı

 

Sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesi, doğal ve etik üretime destek ve atıksız mutfak disiplini ile dünya çapında tanınan Six Senses Hotels Resorts Spa bünyesinde yer alan Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonuna, Yasemen Erdemir atandı. 

 

Ege kıyı şeridinin huzurlu ve yemyeşil doğası ile iç içe bir bütünsel wellness deneyimi sunan; markanın doğaya saygılı ve sürdürülebilir lüks felsefesi ışığında tüm otelin operasyonlarını denetleyecek ve plastiksiz, yerel üretimi destekleyen doğal çözümler konusunda projeler üretecek olan Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonu Yasemen Erdemir’e emanet edildi.

 

Gıda Mühendisliği eğitiminin ardından, kariyerine hızlı adımlar ile başlayan Yasemen Erdemir, otelcilik ve hizmet alanındaki tecrübesini Swissotel Grand Efes, Sofra/Compass Group ve ardından The Bodrum Edition Hotel gibi uluslararası markalardaki çalışmalarıyla perçinledi. Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünden Toplam Kalite Yönetimi konusunda dersler alan Yasemen Erdemir Eylül 2022 itibariyle Six Senses Kaplankaya’nın Sürdürülebilirlik Direktörlüğü görevini üstlendi. 

 

Kariyer yolculuğunu kalite, eğitim ve gıda üzerine seminerlerle sürekli aktif tutan Yasemen Erdemir, sürdürülebilirlik ve doğaya saygılı işletme modelleri konusundaki tecrübesini Six Senses Kaplankaya bünyesinde değerlendirecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Six Senses Kaplankaya Sürdürülebilirlik Direktörlüğü pozisyonuna Yasemen Erdemir atandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir