Mercury Ödüllü GoGo Penguin “Akustik Elektronika” Melodileriyle 15 Aralık’ta Zorlu PSM’de!

featured
mercury-odullu-gogo-penguin-akustik-elektronika-melodileriyle-15-aralikta-zorlu-psmde.jpg
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Hopopono”, “Murmuration”, “Garden Dog Barbecue” gibi hitleriyle tanıdığımız, caz, electronica ve nu-caz’ı deneysel ve minimalist yaklaşımlarla harmanlayan, 2014 yılında Mercury ödüllerinde ‘’v2.0’’ albümleriyle yılın albümü ödülünü kazanan, zengin melodileri ve güçlü yorumlarıyla GoGo Penguin, 15 Aralık akşamı 21.30’da 100 Music katkılarıyla Zorlu PSM 100 Studio’da unutulmaz bir konsere imza atacak.

 

Piyanist Chris Illingworth, basçı Nick Blacka ve davulcu Jon Scott’tan oluşan Manchester merkezli GoGo Penguin, 15 Aralık akşamı güçlü melodileri, derin basları ve yüksek ritimli parçalarıyla Zorlu PSM 100 Studio’ya geliyor.

 

2014 yılında yayınladıkları “v2.0” albümleri ile Mercury ödüllerinde ‘’Yılın Albümü’’ ödülünü kazanan üçlü, öte yandan Godfrey Reggio’nun kült filmi “Koyaanisqatsi”nin müziklerine de imza attı. Rock, caz, minimalizm, oyun müzikleri ve glitchli elektroniklerden de fazlasıyla yararlanan GoGo Penguin, heyecan verici canlı performansıyla 15 Aralık Perşembe 21.30’da 100 Music katkılarıyla Zorlu PSM 100 Studio’da sevenlerine müzikal bir şölen yaşatmaya geliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mercury Ödüllü GoGo Penguin “Akustik Elektronika” Melodileriyle 15 Aralık’ta Zorlu PSM’de!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir